MTN Bilgisayar

E-Ticaret Web Sitesi

MTN E-Ticaret Web Sitesi ile ürünlerinizi 365 gün satabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden tüm Türkiye tüketicisine tanıtıp satabileceğiniz 7 gün 24 saat açık ; yönetim paneli sayesinde sürekli güncelleyebileceğiniz ürün siparişi ve istatistiklerinizi takip edebileceğiniz bir çok özelliğe sahip kolay ve kullanışlı bir E-Ticaret Uygulamasıdır.

Devamı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır.

Devamı

İnşaat Firması Web Sitesi

İnşaat firmalarının ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. İnşaat Firması Web Sitesinde firmaya ait uygulamalar, referanslar, haberler, duyurular, videolar, anketler ve hakkımızda bölümleri bulunmaktadır. Web sitesi 7/24 saat güncellenebilmektedir.

Devamı

Kişisel Web Sitesi

MTN Kişisel Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez. Kişisel Web Sitesi Ver.1`de ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır.Kişisel Web Sitesi Ver.2`de HTML5 kullanılmıştır.

Devamı

Emlak Web Sitesi

Türkiye genelinde satılık veya kiralık konut, emlak ,arsa, işyeri bilgilerini ve resimlerini ekleyebileceğiniz kullanımı kolay emlak web sitesidir.

Devamı

Firma Rehberi Web Sitesi

İster ilçenizde, ister ilinizde, isterse Türkiye genelinde Firma Rehberi sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir Firma Rehberi ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır.MTN Firma Rehberi`ne üye olanlar firma ve bilgileri ile ilan ve ürün ekleyebilirler.

Devamı

Haber Web Sitesi

Haber sitesi açmak isteyenler için kolay yönetilebilir Haber Sistemi ASP dili ve MySQL veri tabanı kullanılmıştır. MTN Haber Web Sitesi ile online yönetilebilir haber sitesi açabilir ve yönetebilirsiniz. MTN Haber Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özel bir bilgi ve eğitim gerekmez. Haberlerinizi kolaylıkla ekleyebilir ve haber fotoğraflarını kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Devamı