E-Ticaret Web Sitesi
E-Ticaret Web Sitesi ile ürünlerinizi 365 gün satabilir ve ürünlerinizi 7 gün 24 saat yönetim paneli sayesinde sürekli güncelleyebilirisiniz. Yönetim panelinin kullanılması kolay ve anlaşılırdır. Kargo ücreti veya kargo bizden fiyatı belirleyebilirsiniz. Havale ve EFT indirimi tanımlayabilirsiniz. E-Ticaret Web Sitesinde satışlarınızı artıracak bir çok özellik bulunmaktadır.
Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 7/24 saat güncelleme yapılabilir. SEO link Yapısı olup MYSQL veri tabanı kullanılmıştır. Haber Ekleme, Düzenleme, İçerik Kategorileri, Foto Galeri, Video Galeri, SEO link Yapısı, MYSQL veritabanı ve sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.
Haber Web Sitesi
Haber Web Sitesi kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli sayesinde herkes tarafından kullanılabilir. Haber ekleme, silme, düzenleme, manşet haberlere göre listeleme, haber arama, toplu haber güncelleme, toplu silme, reklam alanları, iletişim formuna bırakılan mesajların yöneticiye mail olarak bildirilmesi online cevaplanması ve saklanması vb. birçok özellik bulunmaktadır.